• |

XPEL

Prečo Xpel?

V súčasnej dobe je na trhu viacero značiek ochranných fólií, medzi ne patrí aj XPEL. Označiť fóliu, ktorá je najlepšia na svete sa nedá, ale určite vieme , že najprestížnejšie a najväčšie firmy, ktoré sa zaoberajú aplikáciou ochranných fólií a detailingom,  používajú výhradne  ochranné fólie značky XPEL.

Xpel fólie sú vyrábané v USA od roku 1997. Táto ochranná fólia ale vyniká nad rámec svojou funkčnosťou, ktorej dôkazom je aj garancia 10ročnej záruky od výrobcu. Kým ostatné fólie časom zožltnú, popraskajú alebo sa začnú lúpať, XPEL  fólie zostávajú číre a výhodou je samoregeneračný efekt, pri ktorom záruku ani nebudete potrebovať. Prvou fóliou na trhu bola XPEL Ultimate, pri ktorej ako prvý použili technológiou samoliečenia.  Od tej doby bola fólia mnohokrát vylepšená, čo vedie k tomu, že dnes máme na trhu  XPEL Ultimate Plus. Xpel Ultimate plus je fólia s vysokým leskom a taktiež s možnosťou samoregenerácie, čo dodáva filmu extrémnu odolnosť voči UV žiareniu a tým predchádza zažltnutiu. Znamená to, že ľahšie škrabance stačí obliať horúcou vodou, alebo vystaviť auto na slnko a po pár minútach ľahké škrabance zmiznú. V prípade väčšieho poškodenia fólie, lak zostáva nepoškodený a fólia je absolútne bezpečne odstrániteľná z originálneho laku a vymenená za novú fóliu. Fólia je odolná aj voči čistiacim prostriedkom, riedidlám na lak.

Inštalácia tejto fólie vedie k dokonalému výsledku, minimálnym zmenám textúry vrchného laku, čistote, vynikajúcej priľnavosti, hydrofóbnosti vrchného laku a spolu so samoregeneráciou tvoria najlepšiu ochranu laku.

Každá fólia Xpel je vyrezaná tak, aby dokonale zodpovedala Vášmu vozidlu. Prostredníctvom softweru DAP od @xpeltech môžme aplikovať fóliu bez zbytočného odpadu.

My si skutočne myslíme, že XPEL Ultimate Plus je  víťazom zo všetkých výrobcov ochranných fólii, ktorí sú dnes na trhu.  Na základe špičkovej záruky, podpory zákazníkov a vývoja produktov máme pocit, že XPEL je najlepšou ochrannou fóliou na trhu.  Preto u nás a naších zastúpeniach aplikujeme výlučne Xpel fóliu.

Chráňte vaše nové vozidlo ešte dnes!

Xpel Ultimate Plus - 200mic. najpokrokovejšia samoregeneračná ochranná fólia na trhu

 • Samoregenerácia - Po vystavení ochrannej fólie na teplo sa zlepšia vlastnosti fólie a časom sa eliminujú jemné škrabance. 
 • Odolnosť voči škvrnám - Znečistenie vozovky, ani znečistenie ovzdušia nikdy nezanechajú farebné, ani žlté stopy na fólii a ani nezničia kvalitu fólie.
 • Záruka - Ochranná fólia Xpel  Ultimate Plus je vyvinutá tak, aby povrchový lak na vozidle bol v nepoškodenom stave, v čom sa odráža 10 ročná záruka.Ochranná fólia Xpel Ultimate Plus je na nerozoznanie od továrenskej farby. Odborná inštalácia je ďalším faktom, ktorý urobí Vaše auto dokonalým.
 • Grafický softwér  obsahuje veľkú databázu šablón vyrobených špeciálne pre značku auta a konkrétny model vozidla tak, aby ste pred aplikáciou ochrannej fólie nemuseli odstraňovať z auta žiadne odznaky či panely. Ochranná fólia sa vyrezáva pomocou plotra a DAP softwaru od @xpeltech (najväčšia databáza presných šablón všetkých značiek vozidiel). Vďaka softwaru dokážeme s precíznou presnosťou vyrezať fóliu na požadovaný diel podľa značky a typu vozidla. S touto kombináciou získate presné zarovnanie okolo parkovacích senzorov, presné oblúky, presné a rovné rezy a úsporu materiálu.
 • Trvanlivosť - XPEL ULTIMATE PLUS predstavuje vynikajúcu ochranu pred akýmkoľvek poškodením nárazom drobných predmetov, ktoré vás môže postretnúť na cestách.

XPEL STEALTH - 200 mic. matná, samoregeneračná ochranná fólia

 • Samoregenerácia - Ochranná fólia chráni Váš lak a zároveň dosiahnete krásny saténový vzhľad, ktorý nemení pôvodný exkluzívny matný vzhľad od výroby.
 • Saténový finiš - Ochranná fólia Xpel Stealth sa prispôsobí továrenskému lakovaniu natoľko, že po úspešnej aplikácii sa stane prakticky neviditeľným. S finišom, ktorý je jednotne hladký nebudete schopný rozoznať, kde končí jedna časť a kde začína ďalšia.
 • Údržba - Údržba matných povrchov je ťažšie udržateľná a opraviteľná, no vďaka ochrannej fólii Xpel Stealth umožňuje ľahšie umývanie a aj sušenie, bez poškodenia laku.
 • Záruka a trvanlivosť - Rovnako ako ochranná fólia Xpel Ultimate Plus, tak aj fólia Xpel Stealth má vynikajúcu ochranu pred poškodením a poskytovaná záruka je taktiež 10 rokov.
 • Aplikácia - Grafický softwér obsahuje veľkú databázu šablón vyrobených špeciálne pre značku auta a konkrétny model vozidla tak, aby ste pred aplikáciou ochrannej fólie nemuseli odstraňovať z auta žiadne odznaky či panely. Ochranná fólia sa vyrezáva pomocou plotra a DAP softwaru od @xpeltech (najväčšia databáza presných šablón všetkých značiek vozidiel). Vďaka tomuto softwaru dokážeme s precíznou presnosťou vyrezať fóliu na požadovaný diel podľa značky a typu vozidla. S touto kombináciou získate presné zarovnanie okolo parkovacích senzorov, presné oblúky, presné a rovné rezy a úsporu materiálu.

XPEL ULTIMATE FUSION  PPF - 200 mic. transparentná fólia s keramickou ochranou

 • ULTIMATE FUSION - Je bezfarebná fólia, ktorá ma vysoký lesk a samoregeneračné vlastnosti vďaka ktorým ochráni Váš lak pred úlomkami kameňov a škrabancami. Jej plusom je hydrofóbny náter, ktorý pomáha odpudzovať vodu, a tým sa pre Vás stáva údržba o vaše auto jednoduchšia.
 • Samoregenerácia - Všetky naše ochranné fólie tak tiež aj Xpel Ultimate Fusion majú samoregeneračné vlastnosti a po vystavení ochrannej fólie na teplo sa jemné škrabance vyhladia. V prípade väčšieho poškodenia, fólia je absolútne bezpečne odstrániteľná z originálneho laku a vymenená za novu. Hrúbka - Fólia je vyrobená z polyuretánu s hrúbkou 200mic.
 • Údržba - Vďaka hydrofóbnemu náteru, ktorý odpudzuje vodu a nečistoty bude údržba Vášho vozidla úplne jednoduchá. Prirodzene hladký povrch fólie, vyvinutý s hydrofóbnym vrchným náterom, pomáha odpudzovať vodu, vďaka čomu sa chránené povrchy ľahšie umývajú a zostávajú čisté.
 • Záruka - Ochranná fólia je vyvinutá tak, aby povrchový lak na vozidle bol v nepoškodenom stave, v čom sa odráža 10 ročná záruka od výrobcu proti zožltnutiu a delaminácií ochranného laku.
 • Trvanlivosť - XPEL ULTIMATE FUSION predstavuje vynikajúcu ochranu pred akýmkoľvek poškodením a nárazom drobných predmetov, ktoré Vás môže postretnúť na cestách.

XPEL OCHRANA LAKU KAROSÉRIE 

VYMENili SME ZA LEPŠIE 

Ako jediný a prvý na Slovensku sme sa zúčastnili školenia a tak sa stali súčasťou najväčšej siete vo  svete v oblasti ochranných filmov XPEL (made in USA) 

Prečo XPEL?

XPEL je najväčším lídrom  vo  svete so sídlom v USA,  je špičkou  v oblasti ochranných filmov laku ako jediný ma špičkový produkt Xpel ultimate, ktorý je jedinečný svojími  vlastnosťami  SELF HEALING (samoregenerácia) čo znamená, že ľahké škrabance a odreniny sa samé zotavia a Vaše auto je stále ako nové. V druhom rade ako jediný majú a stále vyvíjajú softvér design Access Program DAP pre rezanie šablón špecifických pre Vaše auto ( už žiadne rezanie na karosérií Vášho auta), pomocou tohto programu a rezacieho plotra vyrežeme presné tvary jednotlivých dielov ako nárazník, kapota, blatníky, svetlá, spätné zrkadlá ba aj celé auto. V tretom rade ako jediný majú program starostlivosti o ochranný film a to sú špeciálne čističe, šampóny a vosky. 

Xpel Chráni vaše investície

Kúpili ste si auto a chcete ho mať stále ako nové? Ochráňte  ho pomocou ochranných filmov XPEL ULTIMATE s 10 r. životnosťou a samoregeneráciou,  XPEL EXTREME so 7 r. životnosťou alebo XPEL STEALTH s ktorým dosiahnete saténový matný vzhľad a majte tak auto jedinečné a chránené od škrabancov, kamienkov, hmyzu a miazgy stromov. 

Čo je XPEL ochranný film 

XPEL je číra ochranná fólia ktorá chráni lak Vášho auta a stále ho udržiava ako nový, je ľahko a na 100% bezpečne odstrániteľný z továrenského laku.

Autofolie Prešov -  xpeL fólie -  ochranné fólie - 

xpeL fólie -  Autofolie Prešov -  ochranné fólie -