• |

O nás

Firma vznikla v roku 2004 za účelom poskytovania služieb motoristom, čiže sa venujeme autám.

Od roku 2004 sa zúčastňujeme školení doma aj v zahraničí v oblasti aplikácie ochranných, wrap a okenných fólii. V roku 2015 sme sa zamerali prevažne na aplikáciu ochranných fólii a aby sme napredovali zúčastnili sme sa najväčšej výstavy v USA, kde sme získali značku Xpel.  Kedže kvalita fólie Xpel nás oslovila, zúčastnili sme sa špeciálneho školenia zameraného na aplikáciu fólie Xpel.

Týmto školením sme získali nie len skúsenosti ale stali sme sa prvými certifikovanými inštalatérmi na Slovensku. Získali sme aj prístup do najväčšej databázy rezacích šablón na svete. Nazbierané skúsenosti sme aplikovali do praxe a dnes už jazdí po našich cestách vyše 300aút s nami aplikovanou ochrannou fóliou Xpel. V roku 2019 sme pre mimoriadnu obľúbenosť fólie Xpel na trhu rozšírili naše služby v rámci obchodného zastúpenia po celom Slovensku a preto Vám ponúkame odbornú aplikáciu aj v iných mestách.

Časté otázky:

  • Ako dlho trvá aplikácia ochrannej fólie Xpel?

Celý proces trvá od závislosti výberu balíka od 2 do 6dní. Je v tom zahrnutá príprava vozidla, čo je dôkladné umytie a zbavenie auta od náletovej hrdze a asfaltu. Samotná aplikácia, dostatočné schnutie, záverečné ošetrenie a kontrola.

  • Ako sa o auto s fóliou starať?

Odporúčame iba ručné umývanie, automatické umývarky, môžu fóliu a jej samoregeneračnú vrstvu poškodiť. Treba dať pozor na vysokotlakový čistič, pri nedodržaní vzdialenosti môže poškodiť jeho tlak fóliu ako aj lak auta

  • Potrebuje fólia nejakú špeciálnu údržbu?

Nie je potrebná špeciálna údržba, avšak odporúčane v závislosti od tmavosti laku voskovanie raz za 1-3 mesiace prípravkom  Xpel Selanth.

Autofolie Prešov -  xpeL fólie -  ochranné fólie - 

xpeL fólie -  Autofolie Prešov -  ochranné fólie -