XPEL

OD roku 2016 sme Autorizovaný Dealer Xpel

Poznáte ten pocit, keď si kupujete nové auto. Musíte uznať, že je to jeden z tých krajších momentov vo vašom živote. Cítite vôňu „novoty“, ktorú sa neskôr snažíte nahradiť už len chemickou napodobeninou „New car“. No priznajme si - už nikdy to nebude tak dokonalé, ako na začiatku. A ten žiarivý lesk a farba nového auta. Najradšej by ste ho zaparkovali do chráneného priestoru, kde sa mu nikdy nič nemôže stať. Žiadne škrabance z dôvodu tesného parkovania, od odlietajúcich kamienkov, či poškodený lak od vtáčieho trusu, alebo cestnej soli ...

Je to dilema, pretože jazdiť autom milujete a nekupujete si ho na to, aby ste sa naňho len pozerali. Auto  je naším každodenným pomocníkom. Preto, takýmto poškodeniam laku auta, jednoducho nezabránite.

Aké sú riešenia, ako chrániť lak vášho auta, aby ostal čo najdlhšie ako nový?

  • Jednoducho, po čase si môžete nechať lak opraviť pomocou touch-up farieb, alebo si lak na poškdených dieloch necháte profesionálne prestriekať.  Nevýhodou ale bude vysoká cena, a môže sa stať, že v lakovni netrafia presný odtieň, aký malo auto z výroby.  Okrem toho, buďte pripravení na 4-5dňové odlúčenie so svojím autom. Tak dlho totiž trvá nové prelakovanie. A nakoniec,  už pri prvej jazde z lakovne poškodzovanie laku bude pokračovať.

  • Efektívnym riešením je pre vás Technológia XPEL, ktorá je v mnohých ohľadoch jedinečná.  Fólie sú maximálne transparentné,  a pritom poskytujú vášmu vozidlu profesionálnu ochranu.  XPEL majú fantastické vlastnosti, vydržia na laku dlho, sú na nerozoznanie od laku z fabriky.  Kým ostatné fólie časom zožltnú, popraskajú alebo sa začnú lúpať,  XPEL zostávajú číre a výrobca garantuje 7 až 10 ročnú záruku podľa rady. Fólia je absolútne bezpečne odstrániteľna z originálneho laku. Poskytuje 100% ochranu od každdenného poškodzovania.

XPEL ponúka :

· klasickú s leskom so životnosťou 7 rokov. Xpel Extreme

· vyššiu radu Ultimate s jedinečnou vlastnosťou samoregenerácie. Znamená to, že ľahšie škrabance stačí obliať horúcou vodou a zmiznú. Výrobca garantuje 10 ročnú záruku.

.novinku Xpel Ultimate Plus ktorá má ešte vyžší lesk ako Ultimate a nechýba jej  vlastnosť samoregenerácia. Výrobca garantuje 10 ročnú záruku.

· Tretia rada Stealth má taktiež samoregeneráciu, ale na rozdiel od Ultimate zostáva karoséria matná, nie lesklá. Pre všetky platí, že sú takmer neviditeľné a chránia vozidlo v maximálnej možnej miere.

Koniec vyrezávania fóie priamo na karosérii vášho auta

·       Máme certifikát a prístup na špeciálny rezací software s databázou všetkých značiek vozidiel.

·       Vďaka softwaru dokážeme s precíznou presnosťou vyrezať fóliu na požadovaný diel podľa značky a typu vozidla.

Špeciálne prostriedky na starostlivosť o fólie XPEL priamo od výrobcu

  • Máme pre vás celý rad špeciálnych prostriedkov na starostlivosť o fólie XPEL
  • Xpel Sealant (ochranný vosk)
  • Xpel Film cleaner (čistič)
  • Xpel Free car wash (šampón)
  • Xpel Fusion Plus ceramic coanting 
  • ...

Ako jediný zo Slovenska sme vyškolení v Anglicku, kde sme získali nielen certifikát, Xpel Factory Trained ale aj prístup na špeciálny rezací software s databázou všetkých značiek vozidiel.

Ak si  zvolíte pre ochranu laku vášho auta fóliu XPEL, zvyšujete predajnú hodnotu vášho auta.   Keď príde čas na jeho predaj, jeho lak zostáva ako nový. 

Máme za sebou 14 rokov skúseností, spolupracujeme s predajcami nových áut 

Sme tu už od r. 2004 pre všetkých, ktorí chcú mať svoje auto dlho ako nové.

Na aké časti je vhodné aplikovať ochrannú fóliu?

Najčastejšie je poškodená predná časť karosérie preto je jej ochrana najdôležitejšia pre vaše auto:
Kapota, predný nárazník, svetlá, predné blatníky, spätné zrkadlá, A stlpiky, predná hrana strechy...

Ďalšie dôležité časti sú:
ochrana zadných lemov, ochrana hran dverí, prahy, spodok dverí a nakladacia hrana zadného nárazníka.

Prečo si nechať aplikovať fóliu u nás?

Naša firma má dlhoročné skúsenosti s aplikovaním ochraných fólií na karosériu, používame ten najlepší materiál a pracujeme s overenými pomôckami a prípravkami na aplikáciu a údržbu fólií . Každoročne sa zúčastňujeme na školeniach ako u nás tak aj v zahraničí... USA,UK, DE, CZ a preto sa snažíme našu prácu robiť čo najlepšie.

Čo zahŕňa cena aplikácie?

Umytie auta z vonku, odstránenie zvyškov hmyzu, odstránenie zvyškov asvaltu, príprava pred lepením, výrez šablón pomocou plotra a DAP softwaru, aplikáciu fólií a nakoniec jej navoskovanie.

Ak chcete XPEL kvalitu ste na správnom mieste!

Predstavujeme Vám najlepší proukt na trhu: 

  • Factory trained Certifikat Xpel

Čo znamená bez rezania na karosérií:  aby nedošlo k poškodeniu  laku nožom  profesionálny aplikátory ochranných fólií po svete používajú špeciálny softwér DAP ktorý nám ponúka veľke množstvo presných šablón rôznych značiek áut  a presné vzrezanie rezacím plotrom Graphtec. S touto kombináciou získate presné zarovnanie okolo parkovacích senzorov, presné oblúky, presné a rovné rezy a úsporu materiálu.

Ukážka Presnosti Rezania s DAP a Rezacím Plotrom Graphtec

XPEL ULTIMATE PLUS

Konvenčná fólia na ochranu laku môže ukázať, jazvy a žltnutie po jednom roku užívania-zvlášť v reálnom svete, kde väčšina z nás jazdí každý deň.

XPEL ULTIMATE PLUS nie je konvenčná ochrana fólia.

Vyrobená je z kombinácií pokročilých elastomérových polymérov, XPEL ULTIMATE PLUS  špeciálne číry povlak nielen zabraňuje v dôsledku znečistenia a ultrafialovým žiarením, ale sa aj lieči  od  ľahkých škrabancov, ktoré môžu nastať v rámci bežného umývania a sušenia alebo dennej jazdy.

Znečisťujúce látky, ako hmyz, vtáči trus, miazga a cestný decht, ktorý zotrieš utierkou XPEL Ultimate má Super-klzký povrch , zatiaľ čo odreniny  a ľahké škrabance na povrchu fólie zmiznú počas niekoľkých minút  žiarením slnka alebo teplom vašej garáže. Ochranný film vyzerá  ako nový.

Táto úroveň ochrany je dodávana bez kompromisov.  Hladká povrchová úprava XPEL ULTIMATE PLUS zaisťuje, aby nedošlo k nežiaducej textúre - bežne označovanej  ako "pomarančová kôra", ktorá nepridáva   vzhľadu Vášho automobilu. XPEL ULTIMATE PLUS  je ochrana fólia  na nerozoznanie od továrenskej  farby. Odborná inštalácia je ďalším faktom ktorý robí Vaše auto  dokonalým.

XPEL ULTIMATE PLUS  tiež prichádza s  10-ročnou zárukou proti žltnutiu, zmenu farby, praskaniu.

Vďaka XPEL ULTIMATE PLUS budete riadiť jedno z najlepších áut na svete. Chrániť  ho s najlepšou ochrannou fóliou  na trhu, ktorá je už aj na Slovensku  k dispozícii...