Maybach Full Wrap

XPEL ULTIMATE 
Konvenčná fólia na ochranu laku môže ukázať, jazvy a žltnutie po jednom roku užívania-zvlášť v reálnom svete, kde väčšina z nás jazdí  každý deň.
XPEL ULTIMATE nie je konvenčná ochrana fólia.
Vyrobená je z kombinácií pokročilých elastomérových polymérov, XPEL ULTIMATE  špeciálne číry povlak nielen zabraňuje v dôsledku znečistenia a ultrafialovým žiarením, ale sa aj lieči  od  ľahkých škrabancov, ktoré môžu nastať v rámci bežného umývania a sušenia  alebo dennej jazdy.
Znečisťujúce látky, ako hmyz, vtáči trus, miazga a cestný decht, ktorý zotrieš utierkou XPEL Ultimate má Super-klzký povrch , zatiaľ čo odreniny  a ľahké škrabance na povrchu fólie zmiznú počas niekoľkých minút  žiarením slnka alebo teplom vašej garáže. Ochranný film vyzerá  ako nový.
Táto úroveň ochrany je dodávana bez kompromisov.  Hladká povrchová úprava XPEL ULTIMATE zaisťuje, aby nedošlo k nežiaducej textúre - bežne označovanej  ako "pomarančová kôra", ktorá nepridáva   vzhľadu Vášho automobilu. XPEL ULTIMATE  je ochrana fólia  na nerozoznanie od továrenskej  farby. Odborná inštalácia je ďalším faktom ktorý robí Vaše auto  dokonalým.
XPEL ULTIMATE  tiež prichádza s  10-ročnou zárukou proti žltnutiu, zmenu farby, praskaniu.
Vďaka XPEL ULTIMATE budete riadiť jedno z najlepších áut na svete. Chrániť  ho s najlepšou ochrannou fóliou  na trhu, ktorá je už aj na Slovensku  k dispozícii...  
 Maybach Full Wrap